prihláška / entry form

prihláška / entry form

Už štvrťstoročie patrí druhý októbrový týždeň v Poprade milovníkom hôr a horského filmu. Od stredy do nedele, 9. až 13. októbra 2019, sa bude pod Tatrami konať 27. ročník Medzinárodného festivalu horských filmov.

Ak chcete prihlásiť svoj film, na našej stránke nájdete tohtoročný reglement a vstupnú prihlášku, ktorú stačí vyplniť a poslať. Predvýberová komisia rozhodne o tom, ktoré z prihlásených filmov postúpia do festivalovej súťaže 27. ročníka Medzinárodného festivalu horských filmov v Poprade.

VSTUPNÁ PRIHLÁŠKA 2019
R E G L E M E N T 2019


The second week of October in Poprad has been devoted to amateurs of mountains and mountain film for a quarter-century now. 27th edition of the International Festival of Mountain Film will be held there from Wednesday 9th October to Sunday 13th October 2019.

Updated Regulations and Entry Form are available on our web site now. Just fill and send in the form if you wish to enter your film. The Pre-selection Committee will decide upon films which will be included in the competition during the 27th International Festival of Mountain Film in Poprad.

ENTRY FORM 2019
REGULATIONS  2019

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.