Poďakovanie

Poďakovanie

Medzinárodný festival horských filmov Poprad vyjadruje úprimné poďakovanie všetkým partnerom a podporovateľom za pomoc pri príprave a zabezpečení XXX. ročníka Medzinárodného festivalu horských filmov v Poprade, ktorý sa konal od 12. do 16. októbra 2022. Ešte raz srdečne ďakujeme. Urobiť radosť všetkým milovníkom prírody, hôr, lezenia, lyžovania i aktívneho outdoorového života a spoločne s nimi prežiť päť nezabudnuteľných festivalových dní, sme mohli aj vďaka týmto firmám a organizáciám:
 
Mesto Poprad, Audiovizuálny fond, Hyundai, Nadácia Allianz, Nadácia SPP,Slovenské elektrárne, Nadácia Pontis, Tatravagónka Poprad, Aquacity Poprad, Oblastná organizácia Región Vysoké Tatry, Prešovský samosprávny kraj, Slovanet, Forum Poprad, SHS James, TA3, Rádio Express, RTVS Košice, Televízia Poprad, Outdoria, Sportrysy Poprad, Chata pri Zelenom plese, Takata, Scandinavia Poprad, TLS Air
 
#mfhf #poprad #HyundaiSlovensko #tatry 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.