Prípravy

Prípravy

Prípravy na 29. ročník Medzinárodného festivalu horských filmov v Poprade sú už v plnom prúde. Premietať by sme okrem veľkej zasadačky MsÚ Poprad chceli aj v popradskom kine Tatran, kine Mier v Spišskej Novej Vsi a v kine Iskra v Kežmarku.

Organisation of 29th International Festival of Mountain Films in Poprad, Slovakia is in full speed right now. We still believe we will meet at cinemas during October 13 and 17. We should screen the films at Cinema Hall Poprad, Tatran Cinema Poprad, Mier Cinema in Spisska Nova Ves, Iskra Cinema in Kezmarok, live.

Stále ešte veríme, že sa v termíne od 13. do 17. 10. 2021 v kinách stretneme. Ak by nám to kvôli koronavírusu nevyšlo, opäť sa presunieme do online priestoru. Určite Vám to dáme včas vedieť na našej stránke, alebo na facebooku – stačí, ak nás budete sledovať. Zatiaľ sa budeme snažiť urobiť Vám chuť na festival trailermi filmov, ktoré postúpili do festivalovej súťaže. A tento rok sme vybrali tie najlepšie filmy slovenskej i zahraničnej produkcie. Určite sa Vám pri niektorých z nich budú potiť dlane a tajiť dych. Nádherné zábery hôr, zaujímavý, no častokrát neľahký život ľudí v horských dedinách, fantastické lezecké výkony, extrémne zjazdy a mnoho ďalších tém, ktoré Vám chceme v priebehu tohtoročného festivalu predstaviť.

In case we wont be able to screen due the Covid19 situation, we will meet ONLINE. Follow us on our pages, website or fb and we will keep you updated.  Until than we will give you sneak peak to some films competing at this year festival. We have tried to get all the best from Slovak or Worldwide productions, or film directors.  Beautiful mountains, interesting but mostly hard life in mountain villages, excelent climbing achievements, extreme ski descents and many more… what we would like to show you this year. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.