Štyri premietacie miesta

Štyri premietacie miesta

Tie najlepšie filmy s tematikou prírody, hôr, športov aj inšpiratívnych príbehov si môžete pozrieť v Kine Mier Spišská Nová Ves, Kine Iskra Kežmarok, popradskom Kine Tatran a v sále na Mestskom úrade Poprad, ktorý je hlavným dejiskom päťdňového medzinárodného festivalu.

Premietania na MsÚ Poprad sú rozdelené do 14 blokov – od stredy do nedele. Vo veľkej zasadačke sa uskutočnia tiež besedy s hosťami, ako aj slávnostné vyhlásenie výsledkov lezeckých pretekov a filmového festivalu (v nedeľu o 16.00 hodine).

Premietanie v Kine Tatran sa začína vo štvrtok o 17.00 hodine nesúťažným oscarovým filmom Free Solo a pokračuje večernými súťažnými blokmi až do nedeľnej projekcie víťazných filmov (o 17.30 hodine).

Rovnako ako v Kine Tatran, aj v Kine Mier sa uskutočnia dopoludňajšie premietania pre školy. Sála Kina Mier Spišská Nová Ves bude v prevádzke od stredy do nedele, vo štvrtok o 18.00 sa predstaví aj tamojší rodák Michal Sabovčík. Kežmarské Kino Iskra otvorí svoje brány pre priaznivcov hôr až v piatok o 19.00 hodine. 4

Od minulého ročníka je možný online predpredaj vstupeniek cez webovú stránku www.mfhf.sk alebo www.kinotatran.sk.

Cena lístka je 5 € za súťažné bloky, 3 € za reprízy. 

(k8)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.